oferta

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, wykonaniem i montażem mebli, szaf i kuchni.

Zajmujemy się także sprzedażą i montażem paneli.

Szafy wykonujemy według projektów własnych lub klienta. Wspólnie z Państwem opracujemy oryginalny projekt, uwzględniający możliwości i oczekiwania. Wykonujemy projekt wizualny na komputerze w 3D. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące końcowego wyglądu.

Oferujemy Państwu następujące rozwiązania drzwi do szaf wnękowych oraz wolnostojących: przesuwane, składane i rozwierane. Wykonujemy je z płyty laminowanej, rattanowej, fornirowanej, lakierowanej, szkła bądź lustra. Mechanizmy używane do drzwi to wysokiej klasy systemy aluminiowe, łożyskowane.

W naszej ofercie znajdują się szafy wnękowe i wolnostojące, garderoby oraz wszelkie zabudowy nietypowe. Szafy wnękowe pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej. Jedną z najważniejszych zalet szafy z drzwiami przesuwnymi jest jej funkcjonalność. Wynika ona z możliwości wykonania wnętrza szafy zgodnie z oczekiwaniami przyszłego użytkownika.

Nasze szafy cechuje estetyka, funkcjonalność, solidność oraz trwałość. W zależności od potrzeb klienta możemy zaprojektować i wykonać szafę, w której znajdzie się dowolna ilość: półek, stelaży, szuflad i ścianek.

Naszą specjalnością jest produkcja mebli na indywidualne zamówienie. Oferujemy Państwu meble kuchenne, szafy wnękowe, zabudowę garderoby, meble biurowe, meble łazienkowe.

Zapewniamy kompleksową realizację usług, gwarantując pomoc w zakresie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli.

Szczególnie istotna jest dla nas dbałość o jakość wykonywanych usług.